Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

write my essay for me cheap uk

FOTOSELLİ KAPI

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülâsyonu yoğun olan işletmelerde özellikle tercih edilen mekanizmalardır. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgâr girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde isi tasarrufu da sağlamaktadır. Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davet kârlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restoranlar, üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkânı bulur.

SEKSİYONEL VE ENDÜSTRİYEL KAPI

Endüstriyel seksiyonel kapılar, fabrika veya depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır. Seksiyonel kapının gövdesini oluşturan 40 mm lik sandviç paneller, galvanizli çelik sac arasına enjekte edilen yoğun izolasyon katkılı poliüretan(50 kg/m²) sayesinde uygulandığı mekanda ses ve ısı izolasyonu sağlar. Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri, birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasası sıkıştırıcı PVC körüklerle, işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme boşaltma yapılmasını sağlar. Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri, tavana paralel kayarak açılması ile mekandan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri, fabrika depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygulana olarak üretilebilmektedir. Endüstriyel seksiyonel kapılar, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğun en uygun kullanılmasıyla, yan raylar içerisinde kayarak çalışır. Kapı bu boşluğun mesafesine uygun olarak değişik şekillerde monte edilebilir. (standart, düşük, yüksek ve giyotin yataklama seçenekleriyle uygulanabilir.) Endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri standart beyaz renkte (iç taraf RAL9002, dış taraf RAL 9016) olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı RAL renklerinde de uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir. Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

GÜÇ KAYNAĞI

Elektrik Kesintisine Kesin Çözüm! Elektrik kesintilerinden etkilenmek istemeyen otomatik kepenk kullanıcıları için kesin çözüm Uzaktan kumandalı güç kaynağı sistemidir. Teknik detayları çözülmüş bu ürünümüzü uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Güç Kaynağı Sistemi mevcut otomatik kepenklere uygulanabildiği gibi yeni yapılacak otomatik kepenk sistemlerine entegre edilerek de kurulum yapılabilmektedir. 1000-Watt ve 1500-Watt olarak iki çeşittir. 1’den 4 kepenge kadar kepenk bağlanabilir. Dahili uzaktan kumandalıdır. İstenilen adete kadar kumanda ilave edilebilir. 8 gün bekleme sürelidir. Şarj süresi 12 saattir. 220-VAC giriş-çıkış geriliminde; 1 Faz ve 50/60 Hz frekansı aralığında çalışır.

DÖNER KAPI

Otomatik döner kapılar sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü aradığında seçilmesi gereken en iyi tercihtir. Otomatik döner kapılar size sunduğu yüksek çeşitlilik ve şık dış tasarımı ile her binaya tam uyum sağlar. Otomatik döner kapılar sunduğu enerji tasarrufu yanı sıra ısı, ses, toz izolasyonu sağlar. Otomatik döner kapılar sahip olduğu üstün mekanizması sayesinde akıcı geçiş ve yüksek dayanıklılık sunar. Otomatik döner kapılar istem dışı etkinleştirilmesi yön tanıma ve çapraz trafik tanıma sistemleri sayesinde engellenir. Bu ayarlamalar uzaktan kumanda sayesinde yapılabilir. Otomatik döner kapılar sistemlerinde ki özürlü geçiş sistemi bir buton ve bu butona bağlı sistemlerden oluşmaktadır. Buton açıldığında hareketli kanatların hızı düşer böylece özürlü veya yaşlılarımızın kapıdan kolayca geçebilir. Otomatik döner kapılar el sıkışma pnömatiği sayesinde her hangi bir sıkışma durumunda kapı otomatik olarak durur. Otomatik döner kapılar topuk sensörü sayesinde herhangi bir basın hissettiğinde otomatik olarak durur ve basınç ortadan kalktıktan sonra hareketine devam eder. Otomatik döner kapılar acil durumlarda bir buton ve bu butona bağlı olarak çalışan acil çıkış sistemleri sayesinde kapının manuele alınması durumuyla en güvenli şekilde çıkışı sağlamaktadır. Otomatik döner kapılar kullanılan diğer bir acil durum sistemi ise anti panik sistemdir. Bu sistem genelde binanın hızlı bir şekilde boşaltılması gereken durumlarda kullanılmaktadır. Manuel döner kapılar sağlam ve ekonomik bir giriş çözümü aradığında seçilmesi gereken en iyi tercihtir.

OTOMATİK KEPENK

Otomatik kepenk işyerleri, mağaza ve depolarınız için hırsızlık olaylarına karşı alınmış tedbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın. Otomatik Kepenk ve panjurda yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. BONI OTOMATİK Kepenk, teknolojiyi yakından takip ederek sessiz, uzun ömürlü ve güvenliği arttırılmış kepenk sistemleri üretmektedir. İhtiyaç duyulan ebatlarda alüminyum veya çelik esaslı otomatik kepenk yapmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri iş yeri, otopark ve garaj girişlerinde kullanılabilir. Özel istek ve boyutlarda kepenk imalatı yapılarak iç mekanlarda da uygulanabilir. Motorlu Kepenk sistemlerini işyerlerinde kullanmanın diğer bir artısıda kilit açma derdi yoktur. Uzaktan Kumandası sayesinde tek tuşla 25 sn içerisinde otomatik kepenk açılmaktadır. Kepenkler, galvaniz çelik ve alüminyum olmak üzere ikiye gruba ayrılır. Galvaniz kepenk sistemleri güvenliğin daha ön planda olduğu kuyumcu, döviz büroları, bankalar gibi mekanlarda tercih edilirken, alüminyum otomatik kepenk sistemleri estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih sebebidir. Kaliteli otomatik kepenk ve en iyi destek için doğru yerdesiniz. Otomatik Kepenk fiyatlarını sizin için en uygun hale getirdik.

paper writer servicecustom essay writingessay writingpaper writersessay writer